Találatok száma: 245 db

Nyitott kapuk zárórendezvény 2014

Nyitott kapuk zárórendezvény 2014
2014. May 30., Friday

Üzemlátogatás a VÉRT-nél

Üzemlátogatás a VÉRT-nél
2014. May 30., Friday

Hőtároló második ütem

Hőtároló második ütem
2014. May 21., Wednesday

Nyitott kapuk 2014

A 16. Nyitott Kapuk rendezvénysorozat szakmai kiállítása április 15-16-án a Vértes Agorájában került megrendezésre
2014. April 23., Wednesday

Nyugdíjas találkozó 2014

A Fűtőerőműben 2014. április 11-én nyugdíjas találkozóra került sor
2014. April 16., Wednesday

Nyitott kapuk 2014

Nyitott kapuk 2014
2014. April 15., Tuesday

Nyugdíjas találkozó 2014

Nyugdíjas találkozó 2014
2014. April 11., Friday

Hőtároló rendszer kialakítása a 10 000 m3-es olajtároló átalakításával

Hőtároló rendszer kialakítása a 10 000 m3-es olajtároló átalakításával
2014. April 8., Tuesday

Hőtároló első ütem átadása

Hőtároló első ütem átadása 2014
2014. April 2., Wednesday

Nőnap 2014

A tatabányai erőműben régmúltú hagyományra tekint vissza a Nőnap köszöntése
2014. March 12., Wednesday

Nőnap 2014

Nőnap 2014
2014. March 7., Friday

Részvétnyílvánítás

A Tatabánya Erőmű Kft. nevében mélységes sajnálatunkat fejezzük ki Juhász József Elnök Úr váratlan elhunyta miatt
2014. February 10., Monday

Aranygyűrű kitüntetés dolgozónknak

Aranygyűrű kitüntetés dolgozónknak
2014. February 4., Tuesday

Tájékoztató a VIMÉSZ év végi ünnepi Ügyvivő Testületi üléséről

A VIMÉSZ Ügyvivő Testülete (ÜVT) 2013. decemberi 13-án év végi záró ülést tartott
2014. January 24., Friday

Újságcikk Maszlavér Istvánról

Maszlavér István, a Tatabánya Erőmű Kft. egyik ügyvezető igazgatója Komárom-Esztergom Megyéért kitüntető díjat kapott
2014. January 24., Friday

Tüzelőanyag váltás - biomassza

Tüzelőanyag váltás - biomassza
2014. January 21., Tuesday

Hőtároló - A beruházás jelenlegi helyzete

Hőtároló - A beruházás jelenlegi helyzete
2014. January 9., Thursday

Tovább korszerűsödik az erőmű újságcikk

A tatabányai erőmű a közeljövőben két új létesítménnyel korszerűsödik
2014. January 9., Thursday

Hőtároló első ütem

Hőtároló első ütem
2014. January 1., Wednesday

Kazánház belső terének tisztítása

Folyamatban van a Tatabányai Fűtőerőműben a kazánház belső terének tisztítása
2013. November 27., Wednesday

BVT oktatás és gyakorlat 2013

BVT oktatás és gyakorlat 2013
2013. November 26., Tuesday

Balesetvédelmi, tűzvédelmi oktatás és gyakorlat

Balesetvédelmi, tűzvédelmi oktatás és gyakorlat
2013. November 25., Monday

Kazánház tisztítása 2013

Kazánház tisztítása 2013
2013. November 25., Monday

REGIO REGIA -ban megjelent cikk a fejtesztésről

A 2013. 111 lapszámú REGIO REGIA magazinban megjelent cikk
2013. November 6., Wednesday

Tüzi víz tározó felülvizsgálata 2013

Tüzi víz tározó felülvizsgálata 2013
2013. September 30., Monday