Kategória: hír
Szeptember 2-án Tatabánya polgármestere, Schmidt Csaba bejárta a biomassza-tüzelésre átálló erőművünket
2015. September 04., Friday
A biomassza beruházás körüli munkálatok a terveknek megfelelő ütemben haladnak
2015. June 30., Tuesday
Május 29.-én pénteken került megrendezésre a Nyitott Kapuk rendezvénysorozat záró versenye
2015. June 05., Friday
A Tatabánya Erőmű Kft. biomassza beruházása sarokkövéhez érkezett
2015. May 18., Monday
Szépen halad a Biomassza Projekt az erőműben
2015. May 18., Monday
A biomassza fejlesztés kapcsán az erőműben több helyszínen folynak a munkálatok
2015. May 18., Monday
Az új K4 kazán acélszerkezetének gyártása befejeződött
2015. May 18., Monday
Az új K4 kazán membránfalainak gyártása megkezdődött
2015. May 18., Monday
A fővállalkozói szerződés aláírása után megindultak a bontási és az új K4 kazán helyén az alapozás feltárási munkálatok
2015. May 18., Monday
2014. december 19.-én a Tatabánya Erőmű Kft. tanácstermében került sor a fővállalkozói szerződés aláírására
2015. May 18., Monday
Május 13-án, életének 62. évében elhunyt Maszlavér István
2015. May 15., Friday
Erőművünk idén is részt vett a Vértes Agorájában 17. alkalommal megrendezett Nyitott Kapuk rendezvénysorozaton
2015. April 23., Thursday
A tatabányai erőműben régi hagyomány a Nőnapi köszöntés
2015. March 20., Friday
2014-ben a Tatabánya Erőmű Kft. is részt vett a „Gyermekek a gyermekekért” című mozgalomban
2015. January 14., Wednesday
2014 december 17-én a Tatabánya Erőmű Kft. lakossági fórumot tartott
2014. December 18., Thursday
Hagyományokhoz híven a dolgozók gyerekeinek, unokáinak mikulás ünnepséget rendeztek az erőműben
2014. December 11., Thursday
A kazánház +5,80 m-es szintjén lévő vasbeton födém megerősítése szükséges
2014. October 28., Tuesday
A Belső védelmi terv gyakorlatot az ADR veszélyes árú biztonsági tanácsadó végzettségű szakember vezényelte le.
2014. October 20., Monday
Megépült a Tatabánya Erőmű Kft. területén található 10 000 m3-es olajtároló
2014. October 17., Friday
Idén szeptember 05-én vette kezdetét az a hétvégi rendezvény sorozat, mellyel a 64. Bányász és a 22. Villamos Napot ünnepeltük
2014. September 17., Wednesday
Ebben az évben július 04–06-án került megrendezésre az iparági horgászverseny Pécsen
2014. July 15., Tuesday
Hagyományainkat őrizve, június 21-én idén is megrendeztük a Családi Erőnapot
2014. July 01., Tuesday
A Vértesi Faipari Zrt. képviselői részt vettek a Vértesi Erőmű Zrt. telephelyén egy helyszíni bejáráson
2014. June 04., Wednesday
Az idén is négy főből álló óvodás és iskolás csapatok mérhették össze tudásukat
2014. June 04., Wednesday
Biomassza projekt
2014. June 03., Tuesday
Hőtároló rendszer kialakítása a 10 000 m3-es olajtároló (OT1 jelű) átalakításával
2014. June 03., Tuesday
A 16. Nyitott Kapuk rendezvénysorozat szakmai kiállítása április 15-16-án a Vértes Agorájában került megrendezésre
2014. April 23., Wednesday
A Fűtőerőműben 2014. április 11-én nyugdíjas találkozóra került sor
2014. April 16., Wednesday
Hőtároló rendszer kialakítása a 10 000 m3-es olajtároló átalakításával
2014. April 08., Tuesday
A tatabányai erőműben régmúltú hagyományra tekint vissza a Nőnap köszöntése
2014. March 12., Wednesday
Találatok száma: 163 db